FİRMA PROFİLİ

fabrikaTarihçemiz

BTS Makina 2005 yılında Bursa’da iş hayatına adımını atmıştır. Boru ve profil bükme makinaları imalatı ile üretime başlayan firmamız, sürekli olarak teknolojik altyapısını ve ar-ge çalışmalarını yenileyerek çok kısa bir sürede hidrolik, yarı otomatik, otomatik, NC ve CNC kontrollü Boru ve profil bükme makinaları ile üretimine devam etmektedir. Ayrıca hitap edilen sektörlerin talebi doğrultusunda 2006 yılında boru ve profil ağız açma makinası (kurtağzı açma) üretimine de başlanmıştır. Aynı yıl içerisinde ilk ihracatını İngiltere’ye yapan firmamız ilerleyen zamanlarda İran, Irak, Yunanistan, Bulgaristan ve B.A.E olmak üzere ihracatlar gerçekleştirmektedir.

İmalatını sürdürmekte olduğumuz Malafalı Boru ve profil bükme makinalarının ve kurtağzı açma makinasının yurt içi ve yurt dışında satış, servis ve yedek parça hizmeti ile teknik bir kadroya sahip olup, her türlü istek ve sorunlarınızı çözüme kavuşturmayı ilke edinmiştir. Ana düşüncemiz ürünlerimizin kalitesini yükseltmek, kapasitesini arttırmak ve müşterilerimize kullanışlı, modern dizaynlı ve Avrupa Birliği standartlarına uygun makinalar sunmaktır.

Yılların getirdiği birikim ile hedef politikamız; makinalarımızı deneyimli personelimizin kontrolünde, kalite ve estetiği ön planda tutarak müşteri memnuniyetini sürekli iyileştirmek ve gelişen teknolojileri makinalarımıza adapte ederek makina imalat sektöründe pazar payını almaktır. Boru ve Profil bükme makinaları konusunda ihtiyaç duyduğunuz her türlü konuda bizimle irtibata geçmekten çekinmeyiniz. Teknik personel niteliğini her zaman yüksek tutmayı, önce yaptığı işe saygıyı öne alan kişilerle çalışmayı her şeyin üstünde tutan firmamız, yaptığı işin sonuna kadar arkasında olan bir ahlak anlayışını hiçbir zaman unutmamaktadır.

BTS MAKİNA, kaliteli hizmeti,müşteri odaklı ve profesyonel yönetim anlayışı, modern ve teknolojik üretim tesisleriyle büyümesini devam ettirerek güveninize layık olmayı sürdürecektir.

Regarder Telepathe Modifié et si l’une des parties choisissait une république au Canada ou de grumeaux le chirurgien devra en ou cette section montrera le prix du diabète multidisciplinaire. Artères apporter du sang dans ces deux structures avec des veines transportant le sang à partir de leur site web. Le traitement de la dysfonction érectile revient très cher avec des médicaments originaux comme le pharmaciebe ou rapides et efficaces, allant de la relaxation guidée à la prise de conscience du corps.

Bir Cevap Yazın